Koningsdag Beetsterzwaag

Koningsdag in Beetsterzwaag belooft ook dit jaar weer een bijzonder feest te worden. De optocht met grote-en kleine wagens en -groepen, trekt ‘s ochtends en ‘s avonds duizenden bezoekers uit de hele regio. En met de unieke Priuwerij van Sweachster restaurants, die dit jaar al voor de viertiende maal wordt georganiseerd, heeft het dorp ook ‘s middags een grote aantrekkingskracht op bezoekers uit de verre omtrek.

Naast al het creatieve talent dat jaarlijks door de dorpelingen wordt tentoongespreid tijdens de optocht en het versieren van straten, zijn er na de ochtendoptocht die start om 10.00 uur, een braderie, de vrijmarkt en de kinderspelen. Naast grote luchtkussens en andere spellen, kunnen kinderen dit jaar hun prille schildertalent kwijt bij de Klieder-Kledder-Klats Klup.

Kalender

10:00 uur optocht door het dorp
11:00 uur Kinderspelen
Braderie
Sweachsterterras met oa. Skraal, Rockville, muziek met Hans en de Surphonics
13:00 uur Priuwerij
19:30 uur Avond optocht
20:30 uur Feest in de Buorskip met Smûk

Blijf op de hoogte

Via de nieuwsbrief van Culturele Hoofdstraat houden we je op de hoogte van nieuws en culturele evenementen in Beetsterzwaag.

Meld je aan voor de nieuwsbrief
Koningsdag Beetsterzwaag
T
Hielke van den Berg
Beetsterzwaag

Sponsoren

  • Bilderberg Landgoed Lauswolt
  • Restaurant Hotel Het Witte Huis Olterterp
  • Dok23 - reclame / belettering / promotie
Bilderberg Landgoed Lauswolt Restaurant Hotel Het Witte Huis Olterterp Dok23 - reclame / belettering / promotie

Wat kost het?

Gratis toegang